Допомога

Шановні відвідувачі інтернет каталогу, якщо у Вас виникли питання, труднощі у підборі запчастин або інших товарів, напишіть і відправте нам E-mail.

Якщо Ваше запитання стосується підбору запчастин для кавового обладнання, вкажіть фірму виробника, модель, серійний номер, дату виробництва.

Якщо Ви не можете розпізнати фірму виробника, модель, ви можете надіслати декілька фотографій, а так само опис потрібної запчастини чи комплектуючих.

Наша команда завжди рада допомогти, надати максимальну інформацію про кавове обладнання, при можливості висилаємо оригінальний сервісний каталог

кавового обладнання, щоб Ви могли правильно підібрати необхідні запчастини та комплектуючі.

До опрацювання та оформлення замовлення приймаємо оригінальні артикули та назву запчастин, всіх виробників кавового обладнання.

Якщо Вас цікавлять запчастини та комплектуючі до технологічного устаткування, можете відправити запит на E-mail, і вказати потрібну марку обладнання.

Відгуки
Влад 24/04/2015
Рейтинг виставлений Влад
Товар супер, фiрма супер, швидко,якiсно - так тримати. Привiт з Чернiгова!
Виталий 19/11/2013
Рейтинг виставлений Виталий
Купил себе этот коврик для темперовки. Сделан из очень качественного материала. Порадовало что при темперовке не остаются следы от леек холдера. У меня двойная лейка от Nuova Simonelli и кончики там очень острые, которые очень сильно врезаются в любую поверхность. Также очень удобно теперь темперовать в бездонном портафильтре. Я доволен выбором.
Компанія ВІНАТ © 1993 — 2020